הורים ממליצים

סייעת לבננו וגם לנו לבנות סל כלים שמקל על כולנו

בס"ד

 

אורנה,

 

הגענו אליך בהמלצתו של הנוירולוג בעקבות בעיות קשב וריכוז שאובחנו אצל בננו בן ה-14 .

 

בננו הצליח למצוא אצלך אוזן קשבת ולשתף אותך גם בדברים שעוברים עליו בחיי היום יום ובקשיים שלו ולכן הקפיד להגיע לכל אימון ואף נהג לשנות את השעות כדי שלא יפספס פגישות איתך.

 

עזרת לבננו להבין שחלק מהקשיים שבהם נתקל מקורם בבעיות הקשב וריכוז ובעיקר סייעת לו וגם לנו לבנות סל כלים שמסייע לכולנו להתמודד עם הקשיים בחיי היומיום.

 

במקביל לפגישות אתו היינו איתך בקשר שוטף (בפגישות ובייעוץ טלפוני ) וסייעת לנו להבין איך הפרעות הקשב של בננו משפיעות על כל בני הבית ונתת לנו כלים שעזרו לו וגם לנו לשפר את התקשורת בינינו – גם את התקשורת ביננו ההורים (שכן לנו כהורים יש תפיסות חינוכיות שונות דבר שהוביל למתחים ביננו ) וגם את התקשורת שלנו אתו.

 

בעזרתך הבנו שהשינוי הוא תהליך לא קל (שני צעדים קדימה וצעד אחורה ) ואין קיצורי דרך אלא התמודדות ארוכת טווח.

 

אנו מודים לך על התמיכה והעזרה ,על זה שתמיד היית שם בשבילנו גם בייעוץ טלפוני כשהתעורר הצורך בייעוץ און ליין בעקבות ארועים שקראו ונדרשה תגובה מיידית ובטוחים כי נמשיך להסתייע בך גם בהמשך הדרך .

 

בהערכה רבה

ש. וי. ההורים של ש.

בעזרתך בתנו למדה להשתלב בחברת הילדים

בס"ד

לאורנה,

רצינו להודות לך על ה- coaching שעשית עם הבת שלנו. לבת שלנו היו קשיים חברתיים מאז שעשינו עליה לארץ. היה לה קשה להכיר חברות חדשות למרות שהיא למדה לדבר עברית מהר. בעזרתך היא למדה איך להיכנס לחברה של הילדים, להבין את ההבדל בינה ובין ילדים אחרים, להבין איך הראש שלה עובד שונה בגלל הפרעת הקשב שלה ולמצוא חברות בכיתה.

השנה חגגנו לה פעם ראשונה יום הולדת עם הילדות מהכיתה ומאוד התרגשנו כשהגיעו כל הבנות לחגוג איתה.

תודה רבה שעזרת לה להכיר את המנטליות הישראלית ואת הפרעת הקשב שלה. אנחנו מקווים שיהיה לה יותר קל גם בהמשך.

 

לידי אמא של מ.

הבן שלנו למד לקחת אחריות על חייו

אורנה יקרה שלום,

 

אני רוצה להודות לך על התהליך המשמעותי שעשית עם הבן שלי.

 תוך כדי התהליך הוא למד לקחת אחריות על הרבה תחומי החיים: עבר לגור מהבית שלנו לדירה בהשכרה, למד לנהל את משק הבית, 

למד כיצד להתנהל כלכלית, בחר בתחום הלימוד וסיים את הלימודים בהצלחה. 

תודה רבה רבה לך על היחס המיוחד שלא מובן מאליו.

אנחנו רואים שאת עושה מעל ומעבר ומודים לך מקרב לב.

בהערכה רבה ובכבוד רב,

א.כ.

מתאמנים ממליצים

להגיע לתובנות לגבי היכולות שלי ולסמן מחדש את מסלול הקריירה

 

אורנה ואני התחלנו לעבוד בשנת 2010 בזמן שהקריירה שלי הייתה תקועה במקום בעייתי מצד אחד והאסטרטגיה לעתיד המקצועי לא הייתה קיימת.

בעבודה משותפת, עם הרבה סבלנות והמון הבנה, אורנה עזרה לי להגיע לתובנות לגבי היכולות שלי והתחומים שמתאימים לי, לסמן מחדש את מסלול הקריירה ולגבש את האסטרטגיה המתאימה להשגת המטרה.

כיום, לאחר שבע שנות עבודה, אני יכול לומר בפה מלא שהעבודה עם אורנה עזרה לי רבות וכי בעזרת השקט הנפשי שהיא השרתה עלי (וממשיכה לעשות כן), בעזרת גישתה העניינית מחד וסבלנית מאידך, בעזרת תמיכתה האבסולוטית תמיד ובכל זמן (הרגשתי בנוח להתקשר בכל זמן שהרגשתי צורך) ובעזרת הפרגון שלה שתרם לביטחוני העצמי אני נמצא היום בדיוק בנקודה שבה רציתי להיות תמיד: תפקיד מעניין ומתגמל בחברה מצוינת, אופק אישי, מקצועי וניהולי ברור ושקט נפשי עם ביטחון שהמטרות יושגו בסופו של דבר.

 

תודה רבה אורנה! 

ש. ראש צוות בחברת הי-טק

עזרת לי להפוך לאדם גאה בעצמו ולמטפלת טובה יותר

לאורנה המקסימה,

הגעתי אלייך באמצע השנה אבודה ומיואשת ועם הרבה רצון לסיים את הלימודים ולהגיע לרגע המיוחל של קבלת התעודה.

מיד נרתמת למשימה ויצאנו לדרך שהיתה מלאה מהמורות, אבל תמיד חיזקת, תמכת ועודדת.

והנה הגענו לרגע המאושר ומבחורה שהיה לה חזון שתהיה מטפלת נפלאה אך היתה מאוד מאוכזבת מעצמה שלא מצליחה לממש את הפוטנציאל שלה – עזרת לי להפוך לאדם שגאה בעצמו, שמסיים את מטלותיו, ששואף קדימה ורואה את ההצלחה. ובזכות זה למטפלת יותר טובה.

אז המון תודה, נתת לי כלים מדהימים ואמונה שאני יכולה לעשות הכל והחזרת לי את האמונה בעצמי ובדרך שלי.

קיבלתי כלים לחיים ולעשיית עסק מצליח.

 

המון תודה, באהבה גדולה

שירה רוזנבוים, תזונאית טבעית

אחרי סדרת פגישות איתך החלטתי להחזיר לעצמי את החיים שאני אוהב

אורנה,

בכיתה י’ הכל תקתק כמו שצריך (בכל דבר שנגעתי הלך לי טוב). העתיד נראה ורוד. ים אפשרויות בצבא, בעיקר חלום אחד – להיות טייס.

בסוף השנה קיבלתי התקף אפילפסיה. עוד לא הבנתי מה ההשלכות, אבל שמחתי לראות שהרבה אנשים דואגים לי ואוהבים אותי.

עם הזמן הבנתי מה זאת אפילפסיה. בעיקר הבנתי שאני לא הולך להיפטר מזה. הרגשתי שהיא כמו טפיל שפשוט הורס אותי. התחלתי לקחת תרופות, נחרדתי כשהרופא אמר שאני אקח אותן כל החיים, ובעיקר התגבשה בי ההבנה שהחלום האחד שהיה לי, התפוגג.

כגובה ההר היה עומקה של הנפילה. הביטחון העצמי שלי התערער, והמשיך להתערער כשכל טיול הייתי חייב פתאום ללכת לישון מוקדם. הרגשתי חולה כשנטלתי את התרופות. הרגשתי, בפעם הראשונה, פגום.

הביטחון העצמי הנמוך התבטא בהרבה דברים: הידיים שלי רעדו, רעדו גם השפתיים כשדיברתי, לא הייתי בטוח במה שאני אומר ופתאום פחדתי לעמוד מול קהל. הפסקתי להשתתף בטקסים בבית ספר והמעטתי ביציאות עם חברים כי אסור היה לי לשתות.

עכשיו אני מבין שהתקופה הזאת, תקופה של מיזמים והרבה פעילויות באופן כללי, דרשה ממני יותר ממה שהייתי מסוגל לתת לנוכח המצב החדש.

מדי פעם הייתי לוקח את עצמי לידיים, מבין שזה לא סוף העולם. הדברים כאילו תקתקו, הכל לכאורה היה בסדר, אבל בפנים לא הרגשתי שלם עם עצמי.

הרגשתי שהשיא של החיים של עבר, ממש כך, כשהייתה תקווה להתחיל מחדש – גם היא לא התממשה – ושוב חזרתי לנקודת ההתחלה.

על כל אלה העיקה העובדה שהסתבכתי בקטטה: מצאתי את עצמי בוהה בהם – ולא יכולתי להחזיר. בפעם הראשונה בחיים שלי הרגשתי שאני חסר ערך.

אחרי סדרת פגישות איתך החלטתי להחזיר לעצמי את החיים שאני אוהב. קבעתי לעצמי מטרות והחלטתי לדבוק בהן עד הסוף. הבנתי שהאפילפסיה היא חלק בלתי נפרד ממני ושאני חזק מספיק כדי להגיע הכי רחוק , יחד איתה.

התחלתי ללמוד לפסיכומטרי, ובאמת למדתי (קיבלתי 754). התחלתי להתמודד עם פחדים שלי והכל החל חוזר לקדמותו. בצבא הולך לי טוב, מהבחינה החברתית הכל התחיל להשתפר. לראשונה מזה זמן רב, הפכתי מפאסיבי (אדם שזורם עם החיים) לאקטיבי(אחד שמראה לחיים לאן לזרום).

הפכתי שלם עם עצמי ועם הבחירות שלי. השתחררתי מכל הסודות שקברתי בלב. ידעתי מה אני רוצה מעצמי, מהחברים שלי ומהחיים.

התקבלתי לפרוייקט שנת שירות יוקרתי וכן ליחידה יוקרתית בצבא. 

היום אני אחר: חוץ מזה שאני מאושר ומחייך הרבה, אני גם מביט רחוק, וכבר רואה את השיא האמיתי של החיים שלי באופק.

א. תלמיד תיכון